prag-theresienstadt.cz

Vítejte na mých stránkách

prag-theresienstadt.cz

Jmenuji se Lukáš Lev a nabízím Vám jedinečnou možnost navštívit kompletní zákoutí pevnosti Terezín, které se prakticky neprezentují. Navštívíme nově objevenou půdu z doby židovského ghetta, muzea, krematorium, věznici Pražského gestapa a mnoho jiné

  • Celodenní prohlídka
  • Prohlídka Prahou
  • Terezínská Půda
  • Přednášky o Terezíně do škol

Celodenní prohlídka

Pevnost Terezín, židovské ghetto, Terezinska puda, věznice pražského gestapa

Procházka Prahou

Václavské náměstí, Staroměstské náměstí a okolní kostely ,Orloj, Karlův Most, nejkrásnější barokní kostel sv. Mikuláše na Malé Straně, Pražský hrad, místní legendy a pověsti.

Terezínská Půda

Jediněčná výstava Terezínská půda je zaměřená na nálezy ( nástěnné malby, vzkazy a předměty ) po bývalých vězních žijících v bývalém Terezínském ghettu tohoto domu. Rozhodl jsme se zpřístupnit tyto prostory turistickým skupinám v rámci několika hodinové komentované prohlídky Terezína.

Přednášky o Terezíně do škol

Dovoluji si Vás a Vaše žáky oslovit s nabídkou zajímavého vzdělávacího programu na téma týkajícího se období 2. světové války a holocaustu.

Přednášky o Terezíně do škol ke stažení

Co vám mohu nabídnout

soukromý průvodce pro jednotlivce či pro školy

Pevnost Terezín

Celodenní prohlídka Terezína (pevnostní obranný systém z 18. století, bývalé židovské ghetto s Terezínskou půdou, a věžnice pražského gestapa)

Vstoupit destinaci

Terezínská Půda

Jedinečná výstava Terezínská půda je zaměřená na nálezy (nástěnné malby, vzkazy a předměty) po bývalých vězních žijících v bývalém Terezínském ghettu tohoto domu. Rozhodl jsme se zpřístupnit tyto prostory turistickým skupinám v rámci několika hodinové komentované prohlídky Terezína.

Vstoupit destinaci

Praha

Prohlídka Prahy - 5 hodinová procházka kolem nejzajímavějších pamětihodností Prahy jako: Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most, nejkrásnější barokní kostel sv. Mikuláše na Malé Straně, Pražský hrad

Vstoupit destinaci

Víte to první

Prostě nejčerstvější novinky na váš e-mail.